22.9.2017

Profily Jezdců

Aleš Mrňka

Narozen 20.6.1990

pozice: TEAM LEADER, člen představenstva spolku

Široká řidítka, široké pláště, široký úsměv a pořádný kopec zábavy je přesně jeho oblíbená kategorie.

Bývalý jezdec MX, který se nechtěl vzdát hlíny, bahna a těžkého terénu roku 2013 přestoupil na gravity disciplíny ve světě cyklistiky. Největší vášní se pro něj stalo Enduro a DownHill, v těchto závodech se pohybuje po celou sezonu v první 30 jezdců.

Občas rád zaskočí na promo akce a testovací jízdy pro značku KROSS. V roce 2017 získal pozici teamleadera v T.S.BOHEMIA KROSS Bike Teamu, kde se stará o své teamové kolegy. 

 

 

 

 

 

Kristina Koscová

Narozena: to je tajemství!

Pozice: člen představenstva spolku a nekorunovaná královna 

 

 

 

 

 

 

Tomáš Fláma

Narozen 10.12. 1997

Jeho zálibou je rychlost, technické sjezdy i výjezdy, a hlavně vše co má řidítka.

Za svojí 7 letou cyklistickou část života získal spoustu zkušeností v BMX, na Silnici a Dráze.
V poslední době asi 4 let se již věnuje hlavně MTB XCO, XCE, XCM. Pro trénink techniky už spoustu let jezdí doplňkově MX a rád si zazávodí i v ENDURU. 

Své největší úspěchy má převážně v MTB – 3.místo MČR XCE Brno 2017 (Elite), 2. Místo celkově v ČP XCE 2016(Elite),  Vítězství v Šumperském poháru 2017, 2015, 2014. , a další…

 

 

 

 

 

 

 

Radka Pospíšilová

Narozena: 1.9.1990

Jezdit na horském kole a závodit Radka začala poměrně pozdě- v 18ti letech, ale moc jí to chytlo a baví doteď :). 
Zpočátku to bylo převážně v XC a konkrétně České poháry. Poslední 4roky už se specializuje na bikemaratony o délce okolo 50km.
Má ráda technické tratě a nesnáší závody, kde je moc asfaltu.

Moc ráda jezdí s přáteli na trailech, dobrá nálada nesmí nikdy chybět. 
Trénuje také na silničním kole a mezi její motivace patří účast v závodech silničních a Enduro.

Mezi mé největší úspěchy řadí letošní celkové 5.místo na MČR Specialized Rallye Sudety (113km, 3800m), celkové vítězství MTB Karpaty Tour 2017, vítězství na zahraničním závodě Bled Bike Festival ve Slovinsku, a všechny její pódiová umístění (KPŽ Oderská Mlýnice 2.místo, Hostýnská 50 2.m, Rusavská 50 2.m, KPŽ Drásal 2.m a další).